НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Удаление тату татуажа лазером Дивин Донецк
Ви прийняли рішення видалити тату і не знаєте де якісно це зробити в Донецьку? Лазерне видалення татуювань найбільш популярний і безпечний метод на сьогоднішній день. А головне не варто турбуватися з приводу всіляких наслідків. У такого методу ефективність досить висока - це менш болісно і ймовірність рубцювання мінімальна, однак, давати стовідсоткову гарантію, все ж, було б недостовірно.

Удаление тату неодимовым лазером в Донецке

Скільки знадобитися лазерних процедур для видалення небажаної татуювання залежить від ряду факторів: від типу чорнил, які використовували, наскільки глибоко вводилася фарба і де саме розташована татуювання. Не слід забувати і про те, що татуювання, виконані професійно виводити набагато складніше, ніж "вуличні".

Показання та протипоказання. Тим, хто вирішив позбутися від малюнків на своєму тілі, рекомендується лазерне видалення татуювань. Особливо показаний такий метод жінкам, які прагнуть «стерти» перманентний макіяж. Однак, незважаючи на те, що лазерне видалення татуювань - відносно безпечна процедура, про що свідчать позитивні відгуки, скористатися нею може не кожен.

До основних протипоказань відносяться:

- епілепсія і захворювання шкіри (такі як псоріаз, екзема, лишай та інші);

- травми і пошкодження, розташовані на зазначеному ділянці;

- свіжий загар;

- гострі інфекційні захворювання;

- прийом гормональних лікарських препаратів.

Крім перерахованого вище, видаляти татуювання не рекомендується неповнолітнім підліткам і вагітним жінкам.

Удаление тату лазером в Дивин Донецк

Переваги видалення татуювань.

Лазерне видалення татуювань безпечне - процедура не викликає ніяких негативних наслідків (у вигляді рубців і т.п.). Сам метод заснований на здатності світлових імпульсів впливати виключно тільки на фарбувальні речовини, не пошкоджуючи сусідні ділянки шкіри. Видалення татуїровок лазером ефективно. Лікар регулює роботу апарату і коригує настройки залежно від індивідуальних особливостей клієнта, враховуючи не тільки глибину, на яку була введена фарба, але і тип фарби.

Процедура не вимагає ні знеболювання, ні реабілітаційного та періоду. Шкіра при цьому не пошкоджується. Перші кілька днів після процедури не варто оголювати оброблену ділянку на сонці і обробляти спиртовмісними засобами.