НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Удаление волос Дивин Донецк

Ніжна, подібно атласу, шкіра, з рівним засмагою, є визнаним еталоном краси. І ми намагаюся робити для цього все - їздить на море, відвідує солярій, застосовують різні процедури в домашніх умовах, купують креми по позамежним цінами ...

Це небажані волоски на нашому тілі. І що б ми не робили, застосовували новомодні креми, епілятори або ручні бритви, вони все одно зростають, - ще темніше і густіше.

Однак сьогодні існує безліч косметичних салонів, готовий запропонувати найсучасніше обладнання для проведення різного дієвих процедур. Одна з них - лазерна епіляція для позбавлення від небажаного волосся.

 Що таке лазерна епіляція?

Що таке лазерна епіляція, знають не всі. Під час неї лазер впливає безпосередньо на волосяну цибулину. Енергія лазера поглинається меланіном - речовиною, яка відповідає за колір волосся і шкіри. Чим темніше волосся, тим більше меланін міститься у волосяній цибулині, тим краще буде ефект від процедури.

Плюс даної процедури в тому, що меланін поглинає лазерні промені, тільки розташовуючись безпосередньо в цибулині. Меланін, який відповідає за колір шкіри, не страждає, тому шкода для неї мінімальний. Світлова енергія лазера у волосяній цибулині трансформується в теплову. Підвищення температури локально у волосяній цибулині сприяє її швидкому руйнуванню з мінімальним впливом на інші тканини. Необхідно зауважити, що лазерна епіляція в більшості випадків підходить тільки для темного волосся з товстої структурою, світліші і тонкі волоски на губах і ногах краще видаляти альтернативними методами.

Рубіновий метод. Для даного методу використовується рубіновийлазер. Це один з перших методів боротьби з дефектами шкіри за допомогою лазера. Такий спосіб міг віддалятися не тільки волоски, але і шрами, пігментація і татуювання. Зараз цей метод не втратив своєї актуальності і використовується в більшості салонів. Мінуси даного методу в тому, що використовувати рубіновийлазер можна тільки на світлій шкірі з темними волосками, при впливі на темну шкіру лазер може руйнувати шкірний меланін і залишати світлі плями.

Олександрівський метод. Плюс такого методу в тому, що довжину хвилі і ступінь впливу на волосяну цибулину можна регулювати. Тому спосіб підходить як для світлої, так і для більш темної шкіри.

 

Лазерная эпиляция SHR Дивин Донецк

Доданий метод. Обробка шкіри за допомогою діодного лазера використовується в сучасній косметології недовго, але вже заслужила своє визнання. Вплив діодний лазер досить довга і вимагає кілька процедур, але ідеально підходить навіть для дуже темної шкіри.

Неодимовий метод. Найсучасніший метод, який використовується в лазерної косметології. Неодимовий лазер є настільки потужним, що дозволяє видаляти навіть світлі волоски з будь-яким ділянками шкіри з будь-якій її кольором. Крім того, неодимовий

Лазер широко використовується для методів з омолоджування обличчя.

Визначитися з методом можна за допомогою фахівця. Крім того, косметолог може сказати, які саме методи необхідно використовувати для депіляції ніг, рук, губ і зони бікіні. Для того щоб лазерна епіляція принесла тільки красу, необхідно ретельно підготуватися до неї і врахувати всі протипоказання і наслідки. 

Удаление волос навсегда в Донецке

Підготовка до процедури

Лазерна епіляція - косметична процедура, до якої необхідно підготуватися за кілька тижнів. Вона проводиться тільки після того як волосся повністю відросте. Для цього необхідно від 2 тижнів до місяця. В цей час шкіру на ногах, руках і в зоні бікіні не можна голити і обробляти кремами для депіляції.

Лазерний промінь впливає виключно на волосяній цибулині і не приносить людський організм практично ніякої шкоди. Обробляти шкіру спеціальних засобів не потрібно, єдиний виняток може стати живильним крем, який знижує її чутливість.

Найбільш оптимальним розміром волоса для лазерної епіляції є волосся від 1 до 2 мм. На деяких ділянках шкіри ріст волосся може бути дуже швидким, тому рекомендується підстригти волосся до необхідної довжини за добу перед процедурою.

За кілька тижнів до процедури необхідно максимально захистити шкіру від шкідливого впливу. Рекомендується не купатися в морі, не засмагати на відкритому сонці, не відвідувати солярій і не використовувати кошти для штучної засмаги.

Безпосередньо перед самою процедурою необхідно пройти консультацію у косметолога. Він підбере оптимальний вид, виходячи зі структури волосся і типу шкіри. Якщо процедура проводиться не на ногах і руках, а на більш чутливих ділянках тіла (в зоні бікіні, на верхній частині губи, в зоні пахв), необхідна додаткова анестезія.

Принципи догляду за шкірою

Лазерна епіляція багато порівнює з медичною процедурою. Адже це вплив на підшкірні шари тканин і безпосередньо на волосяну цибулину. Багатьох турбує питання, чи можна голити волосся після лазерної епіляції, як доглядати за ушкодженою шкірою.