НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Лазерное омоложение рук

Одна з найбільш безпечних та ефективних різновидів лазерної шліфовки - це так зване ДОТ-омолодження (дермальний оптичний термоліз), що виконується лазером нового покоління.

Цей модифікований CO2-лазер працює не по всій поверхні шкіри (що небезпечно і вимагає тривалого відновлення), а лише створює безліч окремих точкових мікропошкодження.

Суцільний лазерний промінь за допомогою спеціальної фракційної насадки ділиться на безліч мікропроменів товщиною в людський волос. Основна ж тканина при цьому не пошкоджується.

Такий вид лазерного омолодження ще називають фракційним. Після впливу тканини починають регенерувати, і в підсумку формується абсолютно нова шкіра - гладка і рівна.

При проведенні процедури на шкіру, як правило, наноситься знеболюючий засіб, так що процес лазерного омолодження виявляється для пацієнта практично безболісним, в крайньому випадку - може відчуватися легке печіння, що не доставляє особливих незручностей. Потім наноситься заспокійливий крем.

Особливість процедури - короткий період реабілітації і відновлення - лише кілька днів. Шкіра швидко регенерує і вже через тиждень помітний основний ефект:

- шкіра приходить в тонус і підтягується (ліфтинг-ефект);

- розгладжуються зморшки;

- поліпшується колір шкіри;

- поліпшується текстура;

- підвищується еластичність;

Омоложение рук в Дивин цены

- зменшується поверхнева пігментація;

- коригуються наслідки вугрової висипки;

- згладжуються шрами і рубці.

Однак для отримання більшого ефекту і для його закріплення бажано пройти курс з декількох (зазвичай 2-4) процедур лазерного омолодження з інтервалом близько місяця.

Крім того, процедура може поєднуватися з іншими методами корекції вікових змін шкіри.

Лазерне омолодження обличчя

Найчастіше пацієнтів цікавить омолодження обличчя, адже особа - це те, що бачать всі, і саме воно занадто добре видає вік.

Лазерне омолодження - це безпечна альтернатива хірургічним підтяжкам особи або хімічним пілінгу.

Однак воно успішно застосовується не тільки на обличчі, а й на інших областях впливу: шия, зона декольте, руки, живіт, спина, стегна.

Омоложение кожи рук отзывы Бровары