НОВОСТИ В БЛОГЕ

Якими можливостями володіє сучасна косметологія?

Багато представниць прекрасної статі відзначають той факт, що сучасна косметологія насправді дозволяє істотно перетворити зовнішність.

Омолодження обличчя вуглекислим газом (карбоксітерапія)

Вікові зміни організму неминучі, і в першу чергу страждає шкіра. Жінки прагнуть швидко позбутися від зморшок і складок на тілі і вирішуються на косметологічні операції.

Особливості процедури лазерної епіляції та тривалість ефекту

Лазерна епіляція - на скільки вистачає результату чи назавжди? Багато пацієнтів цікавляться питанням: лазерна епіляція на скільки вистачає результату після процедури?

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Лазерное омоложение рук

Одна з найбільш безпечних та ефективних різновидів лазерної шліфовки - це так зване ДОТ-омолодження (дермальний оптичний термоліз), що виконується лазером нового покоління.

Цей модифікований CO2-лазер працює не по всій поверхні шкіри (що небезпечно і вимагає тривалого відновлення), а лише створює безліч окремих точкових мікропошкодження.

Суцільний лазерний промінь за допомогою спеціальної фракційної насадки ділиться на безліч мікропроменів товщиною в людський волос. Основна ж тканина при цьому не пошкоджується.

Такий вид лазерного омолодження ще називають фракційним. Після впливу тканини починають регенерувати, і в підсумку формується абсолютно нова шкіра - гладка і рівна.

При проведенні процедури на шкіру, як правило, наноситься знеболюючий засіб, так що процес лазерного омолодження виявляється для пацієнта практично безболісним, в крайньому випадку - може відчуватися легке печіння, що не доставляє особливих незручностей. Потім наноситься заспокійливий крем.

Особливість процедури - короткий період реабілітації і відновлення - лише кілька днів. Шкіра швидко регенерує і вже через тиждень помітний основний ефект:

- шкіра приходить в тонус і підтягується (ліфтинг-ефект);

- розгладжуються зморшки;

- поліпшується колір шкіри;

- поліпшується текстура;

- підвищується еластичність;

Омоложение рук в Дивин цены

- зменшується поверхнева пігментація;

- коригуються наслідки вугрової висипки;

- згладжуються шрами і рубці.

Однак для отримання більшого ефекту і для його закріплення бажано пройти курс з декількох (зазвичай 2-4) процедур лазерного омолодження з інтервалом близько місяця.

Крім того, процедура може поєднуватися з іншими методами корекції вікових змін шкіри.

Лазерне омолодження обличчя

Найчастіше пацієнтів цікавить омолодження обличчя, адже особа - це те, що бачать всі, і саме воно занадто добре видає вік.

Лазерне омолодження - це безпечна альтернатива хірургічним підтяжкам особи або хімічним пілінгу.

Однак воно успішно застосовується не тільки на обличчі, а й на інших областях впливу: шия, зона декольте, руки, живіт, спина, стегна.

Омоложение кожи рук отзывы Бровары