НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Техническое обслуживание кондиционеров в Донецке

Кондиціонери, на відміну від більшості техніки, яка використовується будинку, потребують технічного обслуговування. Відсутність своєчасного обслуговування кондиціонерів неминуче призведе до поломки або виходу з ладу без можливості ремонту. Послуги сервісних центрів дозволяють здійснювати регулярний або сезонний огляд і профілактику.

Удаление тату неодимовым лазером в Броварах

Практично у кожної людини, який колись зробив собі татуювання, рано чи пізно виникає бажання позбутися від неї. Бувають різні мотиви позбавлення від тату. Однак не кожен наважується на видалення. Найчастіше людини зупиняє страх перед хворобливими відчуттями і думка про те, що після цієї процедури на тілі залишаться шрами-рубці, що менш естетично.

Чистка ремонт кондиционеров в Донецке

З метою якісного очищення повітря все без винятку конфігурації кліматичної техніки оснащуються потужними фільтрами, засмічення яких, незмінно веде до зниження показників діяльності приладу і різкого зростання його енергоспоживання. У перспективі це відчутно скорочує весь період роботи обладнання.

Алмазная микродермабразия в Донецке

Мікродермабразія - ефективна методика ексфоліаціі (відлущування) верхніх шарів епідермісу, в основі якої лежить апаратне мікрошліфування шкіри дрібними абразивними частинками. Терапевтичний ефект від проведення процедури обумовлений здатністю мікроскопічних частинок абразивних речовин легко проникати в глибокі шари епідермісу, руйнувати зв'язок між епідермальними лусочками і сприяти видаленню верхнього (ороговівшого) шару шкірних покривів.

Карбоновый пилинг лица в Броварах

Лазерний карбоновий пілінг обличчя - це комфортна процедура, що не супроводжується хворобливими відчуттями. Пацієнт відчуває лише легке тепло під час дії.

Пилинг Джесснера цены в Броварах

Показання до пілінгу Джесснера:

- акне без ускладнень
- відкриті і закриті комедони
- стареніе
- гіперпігментація

Сеанс электропорации в косметологии Дивин

Електропорація шкіри - це сучасна косметологічна технологія, яка може розглядатися як реальна альтернатива таким популярним методикам ін'єкційної косметології як мезотерапія і біоревіталізація.

Спа салон массажа Дивин Бровары
Техніка, методика масажу спіни, особливості масажу, як загальної форми, так і приватної можуть змінюватися залежно від виду і цілей масажу. Нижче описаного і представлена в уроці авторська методика є універсальною і підходить як для лікувального так і гігієнічного масажу.