НОВОСТИ В БЛОГЕ

Якими можливостями володіє сучасна косметологія?

Багато представниць прекрасної статі відзначають той факт, що сучасна косметологія насправді дозволяє істотно перетворити зовнішність.

Омолодження обличчя вуглекислим газом (карбоксітерапія)

Вікові зміни організму неминучі, і в першу чергу страждає шкіра. Жінки прагнуть швидко позбутися від зморшок і складок на тілі і вирішуються на косметологічні операції.

Особливості процедури лазерної епіляції та тривалість ефекту

Лазерна епіляція - на скільки вистачає результату чи назавжди? Багато пацієнтів цікавляться питанням: лазерна епіляція на скільки вистачає результату після процедури?

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Удаление тату неодимовым лазером в Броварах

Практично у кожної людини, який колись зробив собі татуювання, рано чи пізно виникає бажання позбутися від неї. Бувають різні мотиви позбавлення від тату. Однак не кожен наважується на видалення. Найчастіше людини зупиняє страх перед хворобливими відчуттями і думка про те, що після цієї процедури на тілі залишаться шрами-рубці, що менш естетично.

Пилинг Джесснера цены в Броварах

Показання до пілінгу Джесснера:

- акне без ускладнень
- відкриті і закриті комедони
- стареніе
- гіперпігментація

Алмазная микродермабразия в Донецке

Мікродермабразія - ефективна методика ексфоліаціі (відлущування) верхніх шарів епідермісу, в основі якої лежить апаратне мікрошліфування шкіри дрібними абразивними частинками. Терапевтичний ефект від проведення процедури обумовлений здатністю мікроскопічних частинок абразивних речовин легко проникати в глибокі шари епідермісу, руйнувати зв'язок між епідермальними лусочками і сприяти видаленню верхнього (ороговівшого) шару шкірних покривів.

Спа салон массажа Дивин Бровары
Техніка, методика масажу спіни, особливості масажу, як загальної форми, так і приватної можуть змінюватися залежно від виду і цілей масажу. Нижче описаного і представлена в уроці авторська методика є універсальною і підходить як для лікувального так і гігієнічного масажу.