НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Подтяжка лица

У медицині електрофізіологічні методики стали невід'ємною частиною комплексного лікування, профілактики і реабілітації хворих після багатьох захворювань. Адаптовані до запитів естетичної косметології, апаратні методи широко застосовуються в процедурах усунення шкірних дефектів, омолодження і профілактики старіння шкіри.

Косметологічні прилади та методи впливу різняться залежно від виду застосовуваних струмів.

Серед них чималою популярністю користується мікрострумова терапія обличчя, яка є високоефективною та проста в застосуванні не тільки в косметологічних салонах, але і в домашніх умовах.

Що собою являють мікроструми в косметології

Однією з проблем, для корекції якої використовуються мікроструми для обличчя, є порушення різниці електричних потенціалів всередині і поза клітиною, що забезпечуються іонами калію, натрію і кальцію.

Старіння тканин, в першу чергу обличчя, зниження їх імунного захисту, запальні та інші патологічні процеси пов'язані з розладом складного ланцюга функціонування клітин. В результаті різних причин відбувається зміна фізіологічної різниці потенціалів клітинної мембрани.

Це тягне за собою погіршення надходження поживних речовин, зміна внутрішньоклітинних процесів, виснаження клітини, зниження синтезу ферментів і внутрішньоклітинних структур, біологічно активних речовин, ферментативний синтез. Змінюється нормальний стан міжклітинної речовини, прискорюється розпад клітин.

Погіршується також мікроциркуляція в судинах, знижується їх тонус і збільшується проникність, порушуються відтік і обмін речовин, що веде до затримки продуктів розпаду, набряку тканин, зниження синтезу колагену і еластину, гіалуронової кислоти і так далі.

Коррекция овала лица

Так виникає замкнуте коло, який призводить до зміни структури шкіри, погіршення кольору обличчя, появи пігментних плям, запальних висипань, набряклості тканин обличчя, появі «мішків» під очима і нависання брів, зморшок в куточках очей і в області перенісся, поглибленню носогубной складки. За рахунок зниження тонусу однієї групи мімічної мускулатури і підвищення тонусу інший опускаються куточки губ.

Мікрострумова терапія - це один з електротерапевтичних методів м'якого впливу на тканини за допомогою слабкого імпульсного електричного струму, напруга якого складає 11-14 V, частота - 0,1-300 Гц, сила струму коливається в діапазоні від 10 до 600 мкА.

Він впливає на всі шкірні шари, судини, м'язи і підшкірну клітковину, в результаті чого:

- нормалізується електричний заряд клітинної мембрани, що сприяє активізації біохімічних процесів усередині клітин, поліпшенню обміну речовин в них і прискоренню процесів відновлення, нормалізації функції фібробластів, оновленню шкірних структур;

- синтез АТФ збільшується на 500%, а транспорт амінокислот - на 30-40%;

- поліпшується мікроциркуляція крові, отже, збільшується доставка необхідних поживних елементів і кисню до клітин;

- прискорюються процеси клітинної регенерації і синтезу гіалуронової кислоти, білків колагену і еластину;

- підвищується тонус м'язової оболонки судин, знижується їх проникність, в результаті чого зменшується випіт рідкої частини крові, поліпшуються лімфатичний відтік і виведення токсинів і продуктів обміну;

- підвищується тонус мімічних м'язів без їх скорочення або спазму м'язових волокон під час впливу мікрострумів.

Подтянуть овал Донецк

Для проведення лікування існують прилади, що генерують різні параметри імпульсного струму і забезпечені різноманітними електродами: металевими конічної і кулястої форми, стаціонарні і електроди з одноразовими ватяними паличками, електроди-рукавички.