НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Фракционная мезотерапия Бровары

Здається, немає на світі жодної жінки, яка б в 35 років не хотіла виглядати на 20. Заради підтримки квітучого вигляду ми готові йти на будь-які хитрощі. І сучасні методики омолодження тут є для нас відмінною підмогою. Недарма найпопулярнішою темою на жіночих форумах залишається «Естетична косметологія». Багато хто цікавиться такими процедурами, як біоревіталізація і мезотерапія.

У чому принципова різниця між мезотерапией і біоревіталізація?

У цих процедур спільне завдання - істотно поліпшити зовнішній вигляд шкіри, омолодити її. Різниця в тому, що в процесі їх застосування використовуються різні препарати, техніки і методики.

Біоревіталізація - це серія ін'єкцій гіалуронової кислоти у вигляді гелю, який вводиться в поверхневу дерму. Процедура заповнює дефіцит власної гіалуронової кислоти, відновлює водно-ліпідний баланс, підсилює синтез колагену, еластину, покращує мікроциркуляцію і живлення шкіри. В результаті шкіра підтягується, а зморшки розгладжуються.

Фракционная мезотерапия Киев цены

Мезотерапія - це серія ін'єкцій гіалуронової кислоти у вигляді водного розчину, в який лікар (в залежності від стану шкіри) додає різні вітамінні коктейлі. За допомогою мезотерапії можна не тільки позбутися від зморшок, але і зменшити пігментацію шкіри, прибрати подвійне підборіддя, «приборкати» проблемну шкіру.

Навіщо взагалі потрібні ін'єкції гіалуронової кислоти?

Як я вже говорила, основна дія біоревіталізації і мезотерапії направлено на боротьбу зі зморшками, обвислостю шкіри, пігментацією. Однак гіалуронова кислота, яка вводиться під шкіру, має ще й протизапальну дію. Якщо ви страждаєте на псоріаз, то ін'єкції допоможуть вам вирішити цю проблему.

Наскільки ці процедури болючі і як довго триває період реабілітації?

Біоревіталізація робиться під місцевою анестезією. На 15-20 хвилин пацієнтці наносять спеціальний крем на лідокаїновій основі. Коли шкіра трохи «завмирає», лікар приступає до процедури. Сказати, що все відбувається абсолютно безболісно, ​​не можна: в деяких місцях уколи злегка відчуваються.

При мезотерапії місцева анестезія небажана, оскільки після неї шкіра блідне, судини звужуються. В результаті лікар може випадково потрапити в капіляр, що призведе до появи синців. Але не варто боятися. Процедура проходить дуже швидко, ви просто не встигнете відчути болю! Реабілітаційного періоду після цих процедур немає. Вже через 4-5 годин можна наносити на обличчя косметику і вести звичний спосіб життя. 

Мезотерапия отзывы Бровары Дивин

Ін'єкції гіалуронової кислоти прибирають вже наявні зморшки або перешкоджають?

Ці процедури тим і гарні, що легко розправляються з існуючими проблемами і не дають з'явитися новим. Після них шкіра стає еластичною, рівною і дуже доглянутою. Чи існують які-небудь протипоказання? Так, звичайно, протипоказання є. Але їх не так вже й багато. Це вагітність (коли жінка виношує дитину, їй протипоказані будь-які больові відчуття), період лактації, загострення хронічних захворювань та інші.