НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Эпиляция зоны бикини глубокого Донецк

Лазерна епіляція - на скільки вистачає результату чи назавжди? Багато пацієнтів цікавляться питанням: лазерна епіляція на скільки вистачає результату після процедури?

Як ми вже сказали вище: більшості пацієнтів необхідна ціла серія процедур (від 2 до 8, з періодичністю - 1 процедура в 4-6 тижнів).

Якщо ви виконаєте рекомендований лікарем-дерматологом кількість процедур, то ви безсумнівно залишитеся задоволені досягнутим результатом: вас чекає скорочення наявності волосся до 80-90%.

Всі відгуки показують загальну картину: навіть ті деякі волосся, які знову виростають на обробленій ділянці - стають дуже тонкими і світлими, і їх зростання дуже уповільнений.

Також необхідно розуміти, що невелика частина (10-15%) волосяних фолікулів людини постійно знаходиться в сплячому стані, тому можливо їх активування вже після процедури епіляції.

Для підтримання бажаного ефекту відсутності волосся, можливо, буде потрібно проведення одноразової коректує процедури лазерної епіляції один раз на півроку - рік.

Переваги лазерної епіляції

Эпиляция навсегда отзывы Дивин

- універсальність

- лазерна епіляція може бути використана на великих ділянках шкіри і на різних ділянках тіла: на обличчі (крім області навколо очей), на руках, пахви, на спині,

- грудях, бікіні, на ногах.

- відносна комфортність (в порівнянні з др.методамі)

- сама процедура лазерної епіляції досить швидка і щодо безболісна (на відміну від воскової епіляції або електроепіляції).

Тривалість ефекту

Потрібно відзначити досить тривалий ефект від процедури (зменшення волосся в середньому на 70% - 80% у рік).

Якщо порівнювати вартість процедур лазерної епіляції - з вартістю постійно купуються засобів для депіляції, то в підсумку лазер виявляється економічно вигідніше.

Недоліки лазерної епіляції 

- набряки і почервоніння після процедури (зазвичай проходять за 1-3 дні),

- можлива гіперпігментація (потемніння або освітлення оброблених ділянок),

- опіки і рубці (при неправильно проведеної процедури),

- необхідність проведення серії процедур для досягнення очікуваного результату, що вимагає додаткових фінансових витрат.

Лазер в борьбе с нежелательными волосами Донецк

Важливо: лазерна епіляція може бути небезпечною в недосвідчених руках.

Опіки, пігментація, рубці - це лише мала частина ускладнень, які можна отримати від неякісно проведеної процедури.

Ви можете значно знизити ризик можливих побічних ефектів, якщо будете звертатися тільки до досвідчених фахівців, які мають великий досвід роботи з лазером і мають глибокі знання про шкірі.

Ми рекомендуємо звертатися тільки до лікарів-дерматологів, до того ж мають сертифікат про проходження навчання роботи з лазером.