НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Криолифтинг в косметологии

Відчуття, що виникають відразу після процедури, в основному приємні, відчувається ефект ліфтингу. Заявлені довгострокові ефекти кріоліфта.

- Негайне видиме поліпшення стану шкіри (за заявою фахівців - на 30%).

- Зниження вираженості і навіть розгладження (зникнення) середніх і дрібних зморшок.

- Поліпшення тонус а й тургору шкіри.

- Поліпшення еластичності шкіри.

- Зволоження шкіри.

- Зміцнення капілярів судинних стінок.

- Видалення пігментації на шкірі.

- Усунення темних кіл, набряклості навколо очей.

Ефект ліфтингу буде помітний відразу після першої процедури, шкіра обличчя стає навіть шовковистою і пружною на дотик.

Невеликі зморшки зникають, а розширені пори стискаються до малопомітних розмірів. Кріоліфт, проведений курсом, радикально усуває поверхневі пігментні плями, пов'язані зі старінням, втома шкіри, допомагаючи їй знайти пружність, тонус і сяйво.

Криолифтинг Дивин отзывы

Коктейлі для кріоліфтінгу

Багато в чому ефект кріоліфта буде залежати від препарату, який наноситься після холодового впливу на шкіру обличчя. Гелеві субстанції коктейлів за своїм складом ідентичні препаратів, які застосовуються в мезотерапії.

Коктейлі для кріоліфта можуть містити вітаміни, мінерали, амінокислоти, гіалуронову кислоту - різниця тільки в тому, що вони потрапляють в шкіру без допомоги без голки. На сьогоднішній день мезотерапевтические коктейлі можуть вводитися близько 55 активних інгредієнтів.

Їх компонують в окремі формули для оптимального терапевтичного впливу - освітлення, тонізації, омолодження і живлення шкіри.

Залежно від стану і типу шкіри салони використовують два основних види гелевих коктейлів. Перші - колагенові - це гелі з високою концентрацією колагену з молекулами особливої ​​конформації (так званий тріпетітд колагену).

Дія такого препарату направлено, перш за все, на підвищення тонусу шкіри і її зволоження. Другий - запатентований гель з ефектом ліфтингу Embriolift: цей інноваційний препарат зі складною композицією (ембріональні стовбурові клітини, екстракт ікри лососевих риб і ін.).

Забезпечує антиоксидантну дію і надає довгостроковий омолоджуючий ефект.

Эффективное омоложение Донецк

Кріоліфтінг: показання

В першу чергу кріоліфтинг рекомендується з метою пожвавити втомлену мляву шкіру, усунути перші зморшки і ознаки птозу. Розглядається кріоліфт і в якості лікування жирної, проблемної шкіри, а також для усунення розширених пор.

Деякі фахівці рекомендують пройти цю процедуру в якості методу реабілітації після агресивних хімічних і лазерних пілінгів або процедур пластичної хірургії.

Кріоліфтінг інтегрується в комплексні методи омолоджуючого догляду, наприклад, зі светотерапией (відомої також як хромотерапия).

Використовуючи новітні покоління LED-технологій, поєднання кріоліфта і світлотерапії забезпечує більш виражені естетичні результати, оскільки проникнення активних речовин з коктейлів можна регулювати за допомогою чотирьох різних типів світлових хвиль, так що молекули препаратів отримують можливість проникати в шкіру на різних рівнях, контрольованих косметологом.

Різні комбінації постійного і імпульсного режимів чотирьох кольорів використовуються для створення різних цільових програм, призначених для лікування специфічних проблем шкіри. Зокрема, світлодіодна технологія в поєднанні з кріоліфтом вже давно застосовується на Заході для усунення таких косметичних дефектів, як зморшки, втрата тонусу шкіри, акне, гіперпігментація і ін.

В схемі anti-age догляду кріоліфт також компонують іншими методиками - мезоліфтінг, мікродермабразією, кислотними пілінгами.

Кріоліфтінг: протипоказання

Кріоліфт протипоказаний при дерматологічних захворюваннях і ураженнях на шкірі в області обробки, гострих інфекціях, гематологічних та онкологічних захворюваннях (в тому числі вилікуваних), а також під час вагітності та лактації.

Подібна «тренування» судин також може бути небезпечна при купероз і розацеа.