НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Аппаратная коррекция фигуры

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

А так як найбільш часта зона для проведення - живіт, стегна і сідниці - знаходиться в безпосередній близькості від сечостатевої системи, то будь-яке захворювання даних внутрішніх органів може стати протипоказанням до кавітації.

Окремо варто звернути увагу на те, що кавітація категорично протипоказана при вагітності і лактації.

У цих випадках існує велика ймовірність загрози викидня або незворотних змін для плода і попадання продуктів розпаду жирових клітин в грудне молоко.

Навіть при наявності підозри на вагітність або нерегулярної і рідкісною лактації від ультразвукової ліпосакції слід утриматися.

У список протипоказань до кавітації входять: наявність на тілі відкритих ран і присутність в організмі будь-яких металевих включень (імплантів, кардіостимуляторів тощо).

Ультразвукова хвиля вносить порушення в роботу приладів і може стати причиною їх руйнування.

До відносних протипоказань відносяться:

- татуювання, рубці і шрами в місці проведення процедури;

- прийом протягом 10 днів до процедури антикоагулянтів або нестероїдних протизапальних препаратів.

Как быстро похудеть

У цьому випадку необхідна додаткова консультація фахівця відповідного профілю.

Наслідки і можливі побічні ефекти

Незважаючи на наявність безлічі переваг, перелік можливих наслідків кавітації і побічних ефектів теж значний.

І якщо наслідків найчастіше вдається уникнути при дотриманні всіх рекомендацій і відмову від процедури при наявності протипоказань, то від побічних ефектів страховки не існує.

До наслідків ультразвукової безоперационной ліпосакції можна віднести:

- підвищення температури тіла (загальне і місцеве - в районі проведення процедури);

- гематоми;

- судинні сітки, які з часом можуть стати першими вісниками варикозу;

- зневоднення;

- хворобливі відчуття під час і після процедури;

- місцева гіперпігментація;

- внутрішні запалення органів і тканин - найбільш небезпечний побічний ефект. Такі наслідки виникають в результаті стрімкого руйнування клітин з токсичним вмістом, яке негайно розноситься кровоносною системою по всьому організму;

- ураження печінки - всі токсини в результаті накопичуються в цьому органі, який перестає справлятися із збільшеним навантаженням;

- опіки;

- висипання жировиків - таким чином жирова тканина заново локалізується на тілі.

Варто відзначити, що після кавитационной ліпосакції необхідно дотримуватися режиму дня, вести здоровий спосіб життя і стежити за харчуванням.

В іншому випадку жирові відкладення швидко повернуться.

З якими процедурами можна поєднувати?

Пресотерапія - ефективна методика, завдяки якій можна з легкістю позбавитися від жирових відкладень, целюліту, надати шкірі гладкість, еластичність і пружність.

Как эффективно похудеть

ЛПГ-масаж - унікальна технологія лікування целюліту і корекції фігури, яка заснована на апаратній впливі на шкіру і підшкірні тканини.

Про основні протипоказання до проведення процедури ви дізнаєтеся звідси

Термоліфтінг - система неінвазивного омолодження шкіри за допомогою радіочастотної енергії, яка сприяє активізації обміну речовин і кровотоку.

Кавітаційний метод позбавлення від жирових відкладень використовується недавно і при своїй популярності ще не досить вивчений.

Відгуків про процедуру мало, і вони суперечливі.

Тому перед ультразвукової ліпосакції методом кавітації, як і перед будь-яким іншим сеансом апаратної косметології, необхідно уважно ознайомитися зі списком протипоказань і побічних ефектів.

У разі виявлених обмежень або при найменших сумнівах в їх наявності, від процедури краще відмовитися на користь інших способів схуднення.

Такий підхід допоможе отримати бажаний результат, а не наступну ліквідацію неприємних наслідків.