НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Липолазер эффективное похудение

Головне питання, яке хвилює більшість пацієнтів, які обирають між хірургічною і безопераційною ліпосакцєю, це, звичайно ж, порівняльна ефективність обох варіантів. Тут особливих ілюзій бути не повинно: пластична операція дає більш виражений результат, причому досягається він всього за один "підхід", в той час як ін'єкційний і апаратний ліполіз практично завжди проводяться курсами з декількох сеансів.

У свою чергу, основні переваги неінвазивних процедур (ліполізу) - це безпека і комфорт (жодна з них не проводиться під загальним наркозом; шкірний покрив не травмується, під час сеансу не боляче або ж неприємні відчуття зведені до мінімуму), а також відсутність відновного періоду.

Таким чином, вони будуть ідеальним варіантом для тих, хто:

- Має медичні протипоказання до операції або психологічно до неї не готовий

- Має помірні жирові надлишки в проблемних зонах і / або помірно виражений целюліт

- Не готовий «випадати з життя» як мінімум на тиждень, необхідну для реабілітації після пластичної операції

Що стосується вартості, безопераційні процедури схуднення можуть обійтися як дешевше, так і дорожче, ніж хірургічна ліпосакція - все залежить від вихідного стану проблемних зон і обраної методики.

Апаратні методики безоперационной ліпосакції

Вакуумний масаж

Убираем жир на животе Донецк

В ході процедури вакуумна насадка впливає безпосередньо на проблемні зони, покращує місцевий крово- і лімфоток, насичує клітини м'яких тканин киснем, покращує тонус м'язів.

Вміст жирових клітин в вигляді емульсії виходить у міжклітинний простір і виводиться через сечову і кровоносну системи.

Такий масаж ефективний для боротьби з «жировими пастками» і целюлітом виключно на початкових стадіях, поки сполучна тканина ще не сформована і жирові клітини досить легко руйнуються.

Стандартний курс складається з 5-7 процедур.

LPG-масаж (ендермологія, ліпомассаж)

Проводиться на спеціальних апаратах, що поєднують вплив вакуумом і спеціальними роллерами.

Перед процедурою пацієнт одягає індивідуальний костюм, який забезпечує краще захоплення шкірно-жирової складки насадкою-манипулой.

На відміну від класичного вакуумного масажу, контактна серед яких є масла і подібні речовини, LPG-масаж не заподіює хворобливих відчуттів і не залишає синці.

Курс лікування складається з 10-15 процедур з інтервалом в 3-4 дня, його тривалість залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта, ступеня вираженості целюліту або обсягу локальних жирових відкладень.

Ультразвукова ліпосакція (кавітація)

Похудеть навсегда отзывы

Проблемні зони обробляються ультразвуковими хвилями. Досягаючи жирової клітини така хвиля формує всередині невеликий пухирець вакууму (саме в цьому і полягає процес кавітації).

Під його дією клітка лопається, а її розріджений вміст виводиться з організму через лімфодренажні систему.

За ступенем ефективності цю процедуру частіше за інших порівнюють з хірургічної ліпосакції.

При цьому на шкірі і внутрішніх м'яких тканинах не залишається ніяких травмуючих слідів. Найкращий результат кавітація дає при обробці зон галіфе, боків, живота і сідниць, особливо в поєднанні з будь-якими видами лимфодренажного масажу і прессотерапієй для прискореного виведення токсинів, а також термоліфтінг для одночасного підтягування і розгладження шкіри.

Стандартний курс складається з 5-7 сеансів з інтервалом 7-10 днів. Одночасно можна обробляти не більше 2 проблемних зон, щоб уникнути підвищеного навантаження на нирки і печінку.