НОВОСТИ В БЛОГЕ

Якими можливостями володіє сучасна косметологія?

Багато представниць прекрасної статі відзначають той факт, що сучасна косметологія насправді дозволяє істотно перетворити зовнішність.

Омолодження обличчя вуглекислим газом (карбоксітерапія)

Вікові зміни організму неминучі, і в першу чергу страждає шкіра. Жінки прагнуть швидко позбутися від зморшок і складок на тілі і вирішуються на косметологічні операції.

Особливості процедури лазерної епіляції та тривалість ефекту

Лазерна епіляція - на скільки вистачає результату чи назавжди? Багато пацієнтів цікавляться питанням: лазерна епіляція на скільки вистачає результату після процедури?

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Контурная пластика губ цена в Донецке

Філлери (Fill - від англ. - наповнювати) - це ін'єкційні шкірні наповнювачі, які використовуються в косметології для зменшення глибини зморшок, носогубних складок і складок в куточках рота.

Філлери використовуються для додання додаткового обсягу особі в області вилиць, щік і губ. Види філерів, що використовуються в косметології.

Більшість людей чули, що існують філери на основі гіалуронової кислоти, однак, це лише один з типів внутрішньошкірних наповнювачів.

- філери на основі колагену,
- філери на основі гіалуронової кислоти,
- на основі полі-L-молочної кислоти,
- на основі гідроксиапатиту кальцію,
- на основі ПолиМет-метакрілатових мікросфер.

Контурная пластика филлерами профессионально Донецк


Особливості застосування філерів 

Філлери вводяться в глибокі шари шкіри за допомогою шприца з дуже-дуже тонкою голкою. Процедура займає зазвичай від 15 до 30 хвилин. Деякі філлери містять в складі анестетик Лідокаїн, який призначений для зменшення болю і дискомфорту,пов'язаного з ін'єкціями.


Якщо мова йде про корекцію зморшок, то філлери вводяться в основу кожної зморшки за допомогою шприца. Таким чином, під зморшками створюється депо філлера, який якби виштовхує тканини назовні, розгладжуючи цим зморшки. Якщо ж необхідно надати додатковий обсяг губ або вилиць, то філлер просто вводиться в глиб м'яких тканин рівномірно по всій ділянці..Ефект ви помітите відразу ж після процедури.

Контурная пластика отзывы в Донецке

Деякі філлери (з тих, що робляться на основі гіалуронової кислоти) виробляються в повному обсязі гідратованою водою. Це означає, що після введення в тканини вони ще протягом 24 годин будуть трохи вбирати в себе воду, додатково розширюючись. Таким чином, остаточний результат від таких в повному обсязі гідратованих філерів - ви побачите тільки через добу після введення. Більшість філерів мають тимчасовий ефект (від 0,5 до 1,0 року), тому що вони містять матеріали, які розсмоктуються в організмі протягом певного часу. На сьогоднішній день схвалила тільки один філлер, ефект від введення якого зберігається натермін до 10 років.