НОВОСТИ В БЛОГЕ

Якими можливостями володіє сучасна косметологія?

Багато представниць прекрасної статі відзначають той факт, що сучасна косметологія насправді дозволяє істотно перетворити зовнішність.

Омолодження обличчя вуглекислим газом (карбоксітерапія)

Вікові зміни організму неминучі, і в першу чергу страждає шкіра. Жінки прагнуть швидко позбутися від зморшок і складок на тілі і вирішуються на косметологічні операції.

Особливості процедури лазерної епіляції та тривалість ефекту

Лазерна епіляція - на скільки вистачає результату чи назавжди? Багато пацієнтів цікавляться питанням: лазерна епіляція на скільки вистачає результату після процедури?

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

Массаж от целлюлита

Жирові відкладення (целюліт) крім того що псують зовнішній вигляд, ще є наслідком хронічного процесу, пов'язаного з порушенням водно-сольового обміну в жировій клітині і мікроциркуляції. Найбільш ефективним методом боротьби з «апельсиновою кіркою» сьогодні є масаж.

Позитивна дія від комплексного масажу

Антицелюлітний масаж дає швидкий, потужний і стабільний результат: усунення целюліту і надлишків жирових відкладень, і, як результат, - позбавлення від зайвої ваги.

Спеціаьна техніка масажу спрямована на виведення шлаків і покращення процесів обміну в організмі, що також сприяє спалюванню підшкірного жиру.

Проведення антицелюлітного масажу допомагає значно покращити кровообіг в масажових зонах, він відновлює мікроциркуляцію, стимулює розвиток еластину і колагену, так званих «білків молодості».

В результаті проведення процедури масажу посилюється кровообіг в жировій тканині, збільшується вироблення ферментів.

Види антицелюлітного масажу

Ручний антицелюлітний масаж. Для реалізації цілей найчастіше проводиться ручний антицелюлітний масаж.

При цьому масажист робить традиційні енергійні рухи, які сприяють розсмоктуванню фіброзних оболонок, що оточують жирові клітини і формують так звані «целюлітні вузлики».

Погладжування, розтирання, розминання проводяться безпосередньо в проблемних зонах.

Массаж избавит от целлюлита

Професійно проведений ручний антицелюлітний масаж допомагає уникнути косметичних дефектів, викликаних целюлітом.

Результативність від ручного коригуючого масажу дуже висока, але лише в тому випадку, якщо виконує його професіонал.

Хороший масажист може дати набагато більший ефект, ніж пластичний хірург. Знаючи спеціальні прийоми, майстер допоможе домогтися значних результатів.

Після проходження повного курсу антицелюлітного масажу шкіра стає ніжно-рожевого відтінку, стає більш гладкою та упругою, жирова тканина - більш щільною, ефект «апельсинової кірки» зникає.

Апаратний антицелюлітний масаж. Для звичайного курсу досить 10 процедур, але щоб досягти більш високого результату, багато жінок обирають антицелюлітний апаратний масаж.

Така процедура проводиться за допомогою спеціально розробленого апаратного обладнання, що дозволяє індивідуально вибрати потрібну програму.

В комплексну програму для схуднення входить вакуумний антицелюлітний масаж, він підвищує еластичність і пружність шкіри, і в поєднанні з іншими видами масажу дає дуже високі результати.

Антицеллюлитный массаж цены по Донецку

Вакуумний масаж дозволяє вибрати програму з регульованим тиском, коли можна підбирати рівень інтенсивності відповідно до чутливістю шкіри клієнта.

Результативним видом, що надає оздоровлюючий ефект на організм, є антицелюлітний масаж lpg.

Особливо підійде він людям із зайвою вагою, об'ємними жировими складками на животі та спині.

Антицелюлітний масаж lpg допомагає підтримувати шкіру в тонусі і не дає їй завчасно постаріти.

Жінки після такого сеансу масажу виглядають на кілька років молодше.