НОВОСТИ В БЛОГЕ

Результати міостімуляциі тіла

Міостимуляція має оздоровчий ефект, завдяки якому відбувається поліпшення стану шкіри, яка перестає бути в'ялою, а рельєф м'язів вирівнюється.

Догляд за шкірою після шугаринга

Догляд після процедури шугарінгу за опрацьованим ділянкою тіла не менш важливий, ніж підготовка та правильне виконання техніки.

Кавітація ультразвукова в боротьбі із зайвою вагою

Найбільш спірне питання - вплив ультразвукової ліпосакції на органи репродуктивної системи. Багато з фахівців схильні вважати, що потужна хвиля осмотичного тиску здатна пошкодити і здорові тканини організму.

РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО
ПОЛНОГО ЦИКЛА «СКАЙ МЕДИА»
(062) 349-09-34
(062) 387-53-27
(062) 208-33-77
(062) 348-03-03

AFT эпиляция в Донецке 

Метод отримав назву AFT епіляції через те, що він заснований на використанні вдосконаленої флуоресцентної технології, яка передбачає застосування спеціальних фільтрів, здатних відсікати ті частини світлового спектру, які не сприяють видаленню волосся.

Апарат SHR для AFT епіляції генерує світлові промені з довжиною хвилі від 500 до 1200 нм, які руйнують волосяні фолікули, але при цьому не надають згубного впливу на шкіру.

Особливості проведення та побічні ефекти АФТ епіляції

Енергія подається на шкіру тіла через насадку SHR, особливістю якої є те, що вона працює за принципом рівномірного розподілу тепла і перетворення пікового імпульсу в прямокутний.

Прямокутна конфігурація світлового імпульсу дозволяє більш ефективно і довгостроково впливати на волосяний фолікул з метою його руйнування, але при цьому витрачати на це мінімальну кількість енергії.

 

AFT удаление волос

Під час проведення процедури шкіра охолоджується за рахунок впливу ефекту Пельтьє (термоелектричного явища, при якому відбувається поглинання тепла, що виділяється в місці контакту двох різнорідних провідників) і використання технології in Motion (в русі), яка передбачає постійне переміщення насадки апарату по поверхні шкіри, що виключає її перегрів.

Згідно відгуками фахівців, методика aft епіляція має наступні переваги перед іншими методиками видалення небажаного волосяного покриву:

-безболісність;

-мінімальний ризик розвитку побічних ефектів;

-універсальність методики (можливість видалення волосся з шкіри будь-якого фототипу);

-відсутність обмежень для відвідування солярію і знаходження на сонці після видалення волосся;

-можливість використання методики у пацієнтів, які страждають варикозним розширенням вен.

AFT эпиляция в косметологии Дивин

AFT-епіляція видаляє всі без винятку волоски.

Курс з п'яти сеансів дозволяє назавжди забути про волосках в пахвових западинах, при цьому весь процес їх видалення проходить при повній відсутності больових відчуттів.